Як правильно зроблений дизайн рекламної продукції підвищує продажі

Те, що реклама підвищує продажі, ні для кого не секрет. Реклама одночасно вирішує два завдання — підприємцю допомагає продати товар, а покупцеві — його купити. Тільки тоді, коли переваги товару збігаються з очікуваннями покупця, ця продукція буде продана! Рекламіст повинен виділити ті сильні сторони продукції, в яких зацікавлений покупець. Тільки тоді реклама потрапить в ціль — принесе прибуток.

Правильно зроблений дизайн рекламної продукції збільшує продажі, а ось неграмотно створена реклама дає абсолютно протилежний ефект.

Способи залучення уваги до кожного товару відрізняються. Для одних видів продукції це картинки, для інших  унікальний слоган, для третіх  список переваг, а є й така продукція, для якої потрібно зібрати все разом!

Щоб створювати ефективну рекламу, дизайнер повинен володіти декількома здібностями і навичками: досвідом, талантом, знати основні закони впливу графіки на споживача. Без таких знань дизайн буде виглядати не як реклама, а просто як гарна картинка, яка ніяк не вплине на підвищення продажів.

Розкриваємо секрети ефективної реклами

Для різних видів зовнішніх рекламних носіїв створюються різні дизайни. У кожного з них своя специфіка впливу. Наприклад, на білбордах розміщують мінімум інформації. Щоб розкрити ідею, дизайнер може використовувати цікаву картинку і рекламний слоган. На сітілайтах, які розглядають зблизька, розміщують більше текстової інформації.

Для створення ефективного дизайну користуються кількома правилами:

1. Правило «Трьох секунд». Найчастіше людина бачить зовнішню рекламу всього один раз, проходячи або проїжджаючи повз. До того ж вона сприймає візуальну рекламу протягом трьох секунд. За цей час правильно зроблена реклама повинна не тільки привернути увагу, але й відкластися в пам'яті, адже другого разу для споглядання цього білборда може і не бути.

2. Дистанція величезного розміру. Білборд приверне увагу тільки тоді, коли малюнок буде яскравим, колір — контрастним, напис розбірливим, щоб його можна було прочитати і зрозуміти з відстані десятка чи сотні метрів.
 
3. Вдало вибране місце розміщення  один з головних чинників, який впливає на ефективність реклами. Розміщуючи зовнішню рекламу, варто враховувати особливості навколишнього середовища. Ніщо не повинно закривати рекламний постер  ні дерева, ні будинки, ні інші рекламні конструкції, інакше навіть найефектнішого дизайну просто не помітять!

Професійні дизайнери при розробці рекламної концепції враховують навіть сезонні зміни пророди.

Всі секрети дизайну реклами, що підвищує продажі, знають фахівці рекламного агентства «Маніфік». Тут створюють рекламу, яка помітна на білбордах серед міських вулиць, здалеку привертає увагу на жвавих трасах, впадає в око вдень і вночі, «чіпляє» креативними слоганами і красивими зображеннями. На рахунку дизайнерів агенства  не одна сотня вдалих рекламних проектів, після створення яких продажі клієнтів істотно зросли.

Якщо вам потрібен дизайн рекламної продукції, зателефонуйте фахівцям РА «Маніфік». Співпраця з компанією принесе вам не тільки ефектний рекламний продукт, а й серйозну фінансову вигоду.

Скористайтеся послугами РА «Маніфік»! Докладніше про те, як замовити послуги зі створення реклами, читайте тут.